POLAR MIRAGE SPORT 29"

POLAR MIRAGE SPORT 29"
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
23.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:
Количина: Додади во кошничка

POLAR MIRAGE SPROT 29"


Големина на тркало/број на брзини: 29''/21
Рам: ALUMINUM
Амортизер: ZOOM Амортизер29“
Гарнитура: A-HEAD 1-1/8" полу интегрирана
Стем: ALU A-HEAD 80/90мм 31.8мм
Волан: ALU RIZER 15/670mm 31.8мм
Грипови: TPR 130мм
Кол за седиште: ALU 27,2x400mm
Седиште: P:LAB Трекинг
Обрачи: BERETTA 29" DISK 36H дуплоѕидни
Задна главина: ALU DISK 36Н лептир
Предна главина: ALU DISK 36Н лептир

Кочници: RADIUS DISK Механички

Рачки за кочници/Шалтери: SHIMANO STI ST-EF41-7 EZ-FIRE PLUS
Преден менувач: SHIMANO FD-TY500
Заден менувач: SHIMANO RD-TY300
Забчаник: SHIMANO MF-TZ500-7-CP 14-28T
Ланец: KMC Z-7
Средна осовина: Патрон 5-дела
Погон: Челичен 42х34х24Т 170мм
Гуми: 29x2.10

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE SPORT 29"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...