POLISPORT PUSH BIKE PVC

POLISPORT PUSH BIKE PVC
Бренд: Polisport
Достапност: На залиха
4.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Polisport Balance Bike е велосипед за обука кој им помага на малите деца да научат како да управуваат и да балансираат.
Тоа им овозможува на децата да ја градат довербата што им е потребна откако ќе бидат подготвени за традиционален велосипед со педали - не се потребни помошни тркала !


Повеќе инфо на
https://www.polisport.com/en/bicycle/products/other-products/balance-bike/?id=75&pid=4

Ве интересира нешто повеќе за POLISPORT PUSH BIKE PVC?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...