SHIMANO FD-TX51 6/7

SHIMANO FD-TX51 6/7
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
550 ден
Количина: Додади во кошничка
За сите 6 и 7 брзински касети  и одговара скоро на сите рамки

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FD-TX51 6/7 ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...