PLANET ВОЛАН 25.4

PLANET ВОЛАН 25.4
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Материјал: aluminium
  • Ø: 25.4mm
  • Ширина: 670mm
  • Издигнување: 15mm
  • Свиткување: 6°
  • Боја: mat black

Ве интересира нешто повеќе за PLANET ВОЛАН 25.4?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...