Седиште SELLE MONTEGRAPPA THUNDER

Седиште SELLE MONTEGRAPPA THUNDER
Бренд: SELLE BASSANO
Достапност: На залиха
790 ден
Количина: Додади во кошничка
 
  • baza: pena dvostruke gustine
  • boja: crno/siva
  • dužina: 280mm
  • širina: 150mm

Ве интересира нешто повеќе за Седиште SELLE MONTEGRAPPA THUNDER?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...