Седиште VELO 3227

Седиште VELO 3227
Бренд: VELO
Достапност: Нема на Залиха
1.390 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Velo Plush
  • baza: pena dvostruke gustine
  • šine: ArcTech
  • O-Zone Cooling System
  • boja: crno/siva
  • dužina: 260mm
  • širina: 172mm
  • težina: 408g

Ве интересира нешто повеќе за Седиште VELO 3227?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...