SHIMANO RD-M4000 9SP

SHIMANO RD-M4000 9SP
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.690 ден
Количина: Додади во кошничка
· compatible with 9-speed, long cage
· Shimano Shadow RD-Design
· 2 Teflon coated connection pins
· 11-tooth derailleur wheels
· maximum sprocket size: 32 - 36 teeth
· total capacity: 45 teeth
· weight: approx. 254 g

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO RD-M4000 9SP?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...