ALPINA MACCINA SIERA

ALPINA MACCINA SIERA
Бренд: ALPINA
Достапност: На залиха
13.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
MACCINA SIERRA 26
Големина на тркало/Број на брзини: 26'' / 18
Рам: HI TEN ČELIK
Вилушка: HI-TEN ČELIK KRUTA
Гарнитура 1" NAVOJ
Луле: ČELIK 22.2/80mm
Волан: ČELIK 620mm 15mm rise
Грипови: TPR 90mm
Кол за седло: ČELIK 25.4x300mm
Седло: FERRO MTB
Обрачи: BERETTA 26" ALU DUPLI ZID 36H
Главини: ČELIK 36H
Рачки за кочници: ALU-PVC
Кочници: ALU V-BRAKE
Преден менувач: POWER
Заден менувач: SHIMANO RD-TZ500 GS
Шалтери: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
Заден забчаник: 6 BRZINA 14-28T INDEX
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: SEMI PATRONA / 5 DELOVA
Погон: ČELIK 48x38x28T 170mm
Педали: MTB PVC
Подпирач: ČELIK
Гуми: PONELY 26x2,1

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA MACCINA SIERA?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...