SHIMANO SL-M780 2/3X10

SHIMANO SL-M780 2/3X10
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
6.650 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO SL-M780 XT 3X10

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-M780 2/3X10?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...