AVID CODE пакни за диск

AVID CODE пакни за диск
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: Нема на Залиха
1.100 ден
Количина: Додади во кошничка

Avid MY07-10 Code Disc Brake Pads Organic

- Идеален за секојдневна употреба на и надвор од патот

- Произведени и тестирани на највисоките стандарди за врвен квалитет

- Органски, полу - метални диск гуртни за потивкa употреба

- Дизајнирани за прецизно и моќно сопирање

- Топлината се турка назад во роторот за да се спречи прегревање

Ве интересира нешто повеќе за AVID CODE пакни за диск?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...