SHIMANO FC-M552L SLX 10SP (42-32-24)

SHIMANO FC-M552L SLX 10SP  (42-32-24)
Бренд: SHIMANO
Достапност: Нема на Залиха
8.900 ден
Количина: Додади во кошничка
  • Материјал: aluminium, steel, composite
  • Тежина:  990 gram (at 175mm incl. bottom bracket (42-32-24)
  • Должина на курбла (mm): 175
  • Заппчаник број: 42-32-24
  • Компатиилност со систем за менување: Shimano Dyna-Sys 10-speed
  • профил: Hollowtech II
  • Компатибилност со ланци   HG-X 10-speed

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FC-M552L SLX 10SP (42-32-24)?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...