POLAR ALASKA 26" 2022

Нов POLAR ALASKA 26" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
24.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR ALASKA 26
 • ГОЛ. НА ТРКАЛА / Број Брзини: 26" / 21
 • ГОЛЕМИНА  40см/16"
 • РАМ: Aluminijum
 • СУСПЕНЗИЈА : ZOOM AMORTIZER 26" DISK
 • ГАРНИТУРА: 1-1/8" A-HEAD POLU INTEGRISAN
 • СТЕМ: ALU A-HEAD 80mm OS 31.8mm
 • ВОЛАН: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • ГАРНИТУРА: TPR 90mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: ALU 27.2x300mm
 • СЕДЛО: P:LAB MTB
 • ФЕЛНИ: BERETTA 26" DISC ALU DUPLI ZID 36H
 • ПРЕДНА ГЛАВИНА : DISK 36H SA EKSCENTROM
 • ЗАДНА ГЛАВИНА: ALU DISK 36H SA EKSCENTROM
 • РАЧКИ ЗА КОЧНИЦИ: ALU-PVC
 • КОЧНИЦИ: RADIUS DISK MEHANIČKE
 • ПР МЕНУВАЧ: SHIMANO FD-TZ510
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO RD-TY21 GS
 • ШАЛТЕРИ: SHIMANO SL-RS36-3x7 REVO SHIFTER
 • ЗАДЕН ЗАПЧАНИК: SHIMANO MF-TZ500 14-28T
 • ЛАНЕЦ: KMC Z-7
 • СРЕДНА ОСОВИНА: THUN PATRONA
 • ПРЕНОС: ČELIK 48x38x28T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB PVC
 • ГУМИ: ЕАКИА 26x1.95
 • ТЕЖИНА: 14,50 kg
BIKE MARKET го задржува правото за  промена на спецификација без предходна најава.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ALASKA 26" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...