POLAR FORESTER PRO 28" 2022

Нов POLAR FORESTER PRO 28" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
40.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
 
POLAR FORESTER PRO
 • Големина на тркала/Број на брзини: 28" / 24
 • Рам: ALUMINUM
 • Вилушка: SUNTOUR SF16-NEX HLO-DS-700C / СО ЛОКАУТ
 • Гарнитура: 1-1/8" A-HEAD SEMI INTEGRATED
 • Стем: ALU PODESIVA 25.4mm 105mm
 • Волан: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm rise
 • Грипови: HERMANS ERGO 120
 • Кол за седло: ALU 27.2x350mm
 • Седло: P:LAB TREKKING MAN
 • Обрачи: BERETTA 28" ALU DUPLI ZID 36H
 • Главини: SHIMANO HB/FH-RM35 DISK 32H
 • Кочници: RADIUS BH-M860 DISK HIDRAULIČNI
 • Преден менувач: SHIMANO ALTUS FD-M310
 • Заден менувач: SHIMANO ALTUS RD-M370 SGS
 • Шалтери: LTWOO A5 SL-V4008 3x8
 • Забчаник: SHIMANO CS-HG200-8 12-32T
 • Ланец: KMC 8.1
 • Средна осовина: THUN PATRON
 • Погон: ALU MTB/TREKKING TCXH -SMA 44x32x22T 170mm
 • Гуми: EAKIA 700x38C
 BIKE MARKET ГО ЗАДРЖУВА ПРАВОТО ЗА ПРОМЕНА НА СПЕЦИФИКАЦИЈА БЕЗ ПРЕДХОДНА НАЈАВА.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR FORESTER PRO 28" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...