POLAR STRADA 28" 2022

Нов POLAR STRADA 28" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
26.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
POLAR STRADA
    Голеина на тркала / Бр. брзини: 28" / 7
    Рам: ALU
    Суспензија: ZOOM AMORTIZER 700C
    Виљушка: AMORTIZER 28"
    Гарнитура: 1-1/8" НАВОЈ ПОЛУИНТЕГРИРАНА
    Стем: ALU ПОДЕСИВ 25.4mm 80mm
    Волан: ЧЕЛИК 620mm
    Рачки за волан: HERMANS ERGO
    Кол за седло: ALU 27.2x350mm
    Седиште: P:LAB MTB
    Фелни: BERETTA 28" ALU ДУПЛОЅИДНО 36H
    Предна главина: ЧЕЛИК 36H
    Задна Главина: ЧЕЛИК 36H
    Рачки за кочење: SACCON PVC-ALU
    Заден менувач: SHIMANO RD-TY21-B
    Шалтери: SHIMANO SL-RS36-7 REVO SHIFTER
    Запчаник: SHIMANO MF-TZ500 14-28T
    Ланец: KMC Z-7
    Средна осовина: THUN
    Преден пренос: ЧЕЛИК 40T 170mm
    Педали: CITY ALU
    Подпирач: ALU
    Гуми: 700x40C
    Додатна опрема : Браници, Прeдно светло + Заден Трепкач,Багажник,Штиник за ланец
    Тежина: 16.90 kg

BIKE MARKET  го задржува правото за промена  на спецификација и цена без предходна најава.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR STRADA 28" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...