POLAR SONIC 24" 2022

POLAR SONIC 24" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
15.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR SONIC 24
 • ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛО/БРОЈ НА БРЗИНИ: 24" / 18
 • РАМКА : HI-TEN ЧЕЛИК
 • ВИЛУШКА: HI-TEN ЧЕЛИК ФИКСНА
 • ГРАНИТУРА : 1-1/8" НАВОЈ
 • СТЕМ : ЧЕЛИК 25.4/80mm
 • ВОЛАН: ЧЕЛИК 620mm 15mm rise
 • ГРИПОВИ: TPR 85mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: ЧЕЛИК 300mm
 • СЕДЛО: P:LAB MTB
 • ФЕЛНА: BERETTA 24" ALU DUPLI ZID 36H
 • ГЛАВИНИ: ЧЕЛИК 36H
 • РАЧКИ ЗА КОЧЕЊЕ: ALU-PVC
 • КОЧНИЦИ: V-BRAKE ALU
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: POWER
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO RD-TY21 GS
 • ШАЛТЕРИ: SHIMANO SL-RS36-6 REVO SHIFTER
 • ЗАДЕН ЗАПЧАНИК: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
 • ЛАНЕЦ:  INDEX
 • СРЕДНА ОСОВИНА :ВО  5 ДЕЛОВИ
 • ПРЕДЕН ЗАПЧАНИК: ЧЕЛИК 48x38x28T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB PVC
 • ПОДПИРАЧ: ЧЕЛИК
 • ГУМИ: 24x2.1
BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR SONIC 24" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...