POLAR MIRAGE COMP 29" 2022

POLAR MIRAGE COMP 29" 2022
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
33.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR MIRAGE COMP 29" 2022

Големина на тркало/Број на брзини: 29'' / 24
Рам: Алуминиум
Вилушка: ZOOM AMORTIZER CH-565 29"
Гарнитура: 1-1/8" A-HEAD SEMI INTEGRATED
Стем: ALU A-HEAD OS 31.8mm
Волан: ALU 670mm OS 31.8mm 15mm rise
Грипови: TPR 130mm
Кол за седло: ALU 30.4x350mm
Седло: P:LAB MTB
Обрачи: BERETTA 29" DISC ALU DUPLI ZID 32H
Предна главина: ALU DISK СО ЛЕПТИР 32H
Задна главина: SHIMANO FH-TX5058 32H
Кочници: LOGAN M500 DISK ХИДРАУЛИКА
Шалтери: SHIMANO ALTUS SL-M315 3x8 RAPID FIRE PLUS
Преден менувач: SHIMANO FD-TY700
Заден менувач: SHIMANO RD-TX800
Заден забчаник: SHIMANO CS-HG200-8 12-32T
Ланец: KMC Z8.1
Средна осовина: ПАТРОН / 5 ДЕЛА
Погон: ALU 42x34x24T 170mm
Педали: MTB ALU
Гуми: EAKIA 29x2.10
Тежина: 15.60 kg (M)
BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување

Ве интересира нешто повеќе за POLAR MIRAGE COMP 29" 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...