SHIMANO SL-M5100-R 11SP.

SHIMANO SL-M5100-R 11SP.
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
2.590 ден
Количина: Додади во кошничка
 SHIMANO SL-M5100-R
 DEORE, RIGHT, 11-SPEED RAPIDFIRE PLUS

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-M5100-R 11SP.?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...