SHIMANO RD-M6100SGS 12SP.

SHIMANO RD-M6100SGS 12SP.
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
5.390 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO RD-M6100SGS 12SP.?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...