SHIMANO SC-HG31 9SP. 11-34T

SHIMANO SC-HG31 9SP. 11-34T
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO SC-HG31 9SP. 11-34T

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SC-HG31 9SP. 11-34T?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...