SCOTT 2022

Прикажи:
Подреди по:
SCOTT ASPECT 960 RED 2022 -15%
SCOTT Aspect 960 е планински велосипед дизајниран да биде лесен ефикасен и со фер цена РАМК..
45.900 ден 39.000 ден

SCOTT SCALE 970 2022 -15%
The SCOTT Scale 970 comes fully equipped with a SRAM Eagle 12-speed drivetrain and a RockShox fork..
85.900 ден 73.000 ден

Loading...
Loading...
Loading...