SHIMANO SL-TX50 3X6, 3x7

SHIMANO SL-TX50  3X6, 3x7
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-TX50 3X6, 3x7?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...