SHIMANO FD-M675 SLX ПРЕДЕН МЕНУВАЧ

SHIMANO FD-M675 SLX ПРЕДЕН МЕНУВАЧ
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.800 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO FD-M675 SLX
34,9  TOP SWING

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO FD-M675 SLX ПРЕДЕН МЕНУВАЧ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...