BARADINE DS-01 пакни за диск

BARADINE DS-01  пакни за диск
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
550 ден
Количина: Додади во кошничка
  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ

- ПАКНОВИ ЗА ДИСК КОЧНИЦИ HAYES механички и хидраулични
  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ

- КОМПАТИБИЛНИ  СО Promax ДСК-400 - ДСК 601J XNINE - See more at: http://www.bikemarket.mk/index.php?route=product/product&path=60&product_id=424#sthash.JQRs5F1c.dpuf
  -ОРГАНСКИ  СОСТАВ

- КОМПАТИБИЛНИ  СО Promax ДСК-400 - ДСК 601J XNINE - See more at: http://www.bikemarket.mk/index.php?route=product/product&path=60&product_id=424#sthash.JQRs5F1c.dpuf

Ве интересира нешто повеќе за BARADINE DS-01 пакни за диск?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...