POLAR ATHENA 28"ALY WHITE 23

Нов POLAR ATHENA  28"ALY WHITE 23
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
24.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR ATHENA
Големина на тркало/Број на брзини: 700C / 21
Рам: ALUMINUM 6061
Вилушка: ZOOM Амортизер 700C
Гарнитура: 1-1/8" Навој, Полуинтегрирана
Луле: ALU Подесиво 25.4mm 80mm
Волан: Челик 620mm
Грипови: HERMANS ERGO 120
Кол за седло: ALU 27.2x350mm
Седло: P:LAB TREKKING LADY
Обрачи: BERETTA 28" ALU Дуплоѕидни 36H
Предна главина: ALU 36H
Задна главина: ALU 36H
Рачки за менувачи/Кочници: SHIMANO STI ST-EF41-7 EZ-FIRE PLUS
Кочници: V-BRAKE ALU
Преден менувач: SHIMANO FD-TY500
Заден менувач: SHIMANO RD-TY300
Заден забчаник: SHIMANO MF-TZ500-7 14-28T
Ланец: KMC Z-50
Средна осовина: Патрон
Погон: Челик 42x34x24T 170mm
Педали: MTB PVC
Гуми: PONELY 700x38C

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ATHENA 28"ALY WHITE 23?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...