POLAR ATHENA RIGID GREY 28"ALY

Нов POLAR ATHENA RIGID GREY 28"ALY
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
22.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:Количина: Додади во кошничка
POLAR ATHENA
Рачки за менување  SHIMANO ST EF 41/7
Забчаник SHIMANO MF-TZ21-7 14-28
Заден менувач SHIMANO RD-TY300
Преден менувач SHIMANO FD-TY500
Кочници PROMAX V-ALU
Ланец     KMC Z-50
Гуми     KENDA 700x40C
Педали  MTB PVC
Погон   ЧЕЛИК 42x32x22 170mm
Рачки за кочници PROMAX MTB ALU
Задна главина  ALU 36H
Гарнитура  A-HEAD 1-1/8"
Стем ЧЕЛИК A-HEAD 80mm,ZOOM
Вилушка HI-TEN ЧЕЛИК 28"
Рам   6061 ALUMINUM
Димензија на тркало   
Број на брзини    28"/21
Волан ALU 18/620mm,ZOOM
Грипови VELO
Предна главина  ALU 36H СО ЛЕПТИР
Обрачи BERETTA 28" ALU ДУПЛОЅИДЕН 36H
Седло VELO
Кол за седло ALU 27.2x350mm

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување

Ве интересира нешто повеќе за POLAR ATHENA RIGID GREY 28"ALY?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...