IDEAL CONDOR PURPLE 20"6 БРЗИНИ ШИМАНО

Нов IDEAL  CONDOR PURPLE   20"6 БРЗИНИ ШИМАНО
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
14.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
РАМКА               Hardtail 20, Hi-Ten
ГОЛЕМИНА         28 cm
ВИЉУШКА          Rigid, HiTen
ЗАДЕН МЕН.        Shimano RD-TY21
ШАЛТЕРИ           Shimano Revo Shifter, SL-RS35
ПРЕНОС              Prowheel RSP114, 36T, 140 mm
ЗАПЧАНИК          Shimano Tourney, MF-TZ21, 14-16-18-20-22-24-28T (7sp)
ЛАНЕЦ                  KMC Z33
ПРЕ.ГЛАВИНА      Joytech
ЗАД.ГЛАВИНА      Joytech
ФЕЛНИ                 Beretta, Aluminium
ГУМИ                    Kenda K879 Kwick, 20*2.00
КОЧНИЦИ             Miranda Elegance Cold Forged V-Brakes
ВОЛАН                  ID PROJECT, Riser Bar, 54 cm, Backsweep 6°, Rise 20 mm
СТЕМ                     ID PROJECT, 40 mm, 30°
КОЛ ЗА СЕДЛО      ID PROJECT, 25.4*250 mm
СЕДИШТЕ              Selle Bassano Mito 24

Ве интересира нешто повеќе за IDEAL CONDOR PURPLE 20"6 БРЗИНИ ШИМАНО?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...