IDEAL V-TRACK ALUMINIUM 18" BLACK BLUE

IDEAL V-TRACK ALUMINIUM 18"  BLACK BLUE
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
14.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
РАМ Junior, AL6061-T4/T6 алуминиум
ГОЛЕМИНА 18"/24cm |
ВИЉУШКА Rigid, HiTen
ПРЕНОС ПРЕДЕН,  16"/32T
ЗАДЕН ЗАПЧАНИК 18T
ЛАНЕЦ KMC
ФЕЛНИ АЛУМИНИУМСКИ 18"
ГУМИ 18"x1.75
КОЧНИЦИ(18") V-brakes
ПОМОШНИ ТРКАЛА МЕТАЛНИ СО ГУМЕНИ ТРКАЛА
ВОЛАН Riser bar, 18"-16"/52cm
СТЕМ 30mm extension, 15cm quill
КОЛ ЗА СЕДЛО 18"-16" 27,2*250 mm
СЕДЛО Boys/Girls Comfort, with protection

Ве интересира нешто повеќе за IDEAL V-TRACK ALUMINIUM 18" BLACK BLUE?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...