SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI BL-M506 / BR-M447

SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI  BL-M506 / BR-M447
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
5.690 ден
Количина: Додади во кошничка
SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI  BL-M506 / BR-M447    2 pistons

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO HIDRAULICNI KOCNICI BL-M506 / BR-M447?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...