SHIMANO пакни J03A

SHIMANO  пакни J03A
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
1.590 ден
Количина: Додади во кошничка
J03A

MTB  XTR, XT, SLX, Alfine

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO пакни J03A?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...