POLAR WIZARD 1.0 29" disk

POLAR WIZARD 1.0 29" disk
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
24.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка

Mountain bike... MTB Fun..

Удобна сузпензија ,  диск кочници итрајни и прецизни  Shimano компоненти, сигурен за секојдневно  возење во опуштено и рекреативно возење на обележани у уредени патеки
           POLAR WIZARD 1.0

 • ГОЛЕ. НА ТРКАЛА / БРОЈ НА БРЗИНИ: 29'' / 21
 • РАМКА: HI TEN ČELIK
 • ВИЉУШКА: ZOOM AMORTIZER CH-381 29"
 • ГАРНИТУРА: 1-1/8" NAVOJ POLU INTEGRISAN
 • СТЕМ: ČELIK 25.4 / 80mm (L) / 100mm (XL/XXL)
 • ВОЛАН: ČELIK 620mm 15mm rise
 • ГРИПОВИ: TPR 130mm
 • КОЛ ЗА СЕДЛО: ČELIK 28.6x300mm
 • СЕДЛО: P:LAB MTB
 • ФЕЛНИ: BERETTA 26" DISC ALU DUPLI ZID 36H
 •  ГЛАВИНИ: ALU DISK 36H ПАТЕНТ
 • РАЧКИ ЗА МЕНУВ./КОЧНИЦА: SHIMANO STI ST-EF41-7 EZ-FIRE PLUS
 • КОЧНИЦИ: RADIUS DISK MEHANIČKE
 • ПРЕДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO FD-TY510
 • ЗАДЕН МЕНУВАЧ: SHIMANO RD-TY300
 • КАСЕТА ЗАДНА: SHIMANO MF-TZ500 14-28T
 • ЛАНЕЦ: KMC Z-7
 • СРЕДНА ОСОВИНА:  / 5 ДЕЛОВИ
 • ПРЕНОС: ČELIK 48x38x28T 170mm
 • ПЕДАЛИ: MTB PVC
 • ПОДПИРАЧ: ALU PODESIVA
 • ГУМИ:  29x2.10

BIKE MARKET  го задржува правилото за промена на спецификација без предходна најава.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR WIZARD 1.0 29" disk?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...