SHIMANO CS-HG50 10SP 11-36T

SHIMANO CS-HG50 10SP 11-36T
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
3.490 ден
Количина: Додади во кошничка

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO CS-HG50 10SP 11-36T?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...