SHIMANO SL-M6000 2/3x10

SHIMANO SL-M6000 2/3x10
Бренд: SHIMANO
Достапност: На залиха
5.690 ден
Количина: Додади во кошничка
 SHIMANO SL-M6000,
 DEORE 2/3X10 SPEED

Ве интересира нешто повеќе за SHIMANO SL-M6000 2/3x10?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...