BOOSTER 200 2022

BOOSTER 200 2022
Бренд: BOOSTER
Достапност: На залиха
11.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
BOOSTER 200

    Големина на тркала / Број на брзини: 20"/6
    Рам: HI TEN ЧЕЛИК
    Вилушка: HI-TEN ЧЕЛИК ФИКСНА 20"
    Гарнитура: 1" НАВОЈ
    Луле: ЧЕЛИК 22.2/60mm
    Волан: ЧЕЛИК 540mm 15mm rise
    Грипови: TPR 75/90mm
    Кол за седло: ЧЕЛИК 28.6x250mm
    Седло: FERRO JUNIOR 20"
    Обрачи: BERETTA 20" ALU 28H
    Главини: ЧЕЛИК 28H
    Рачки за кочници: PVC
    Кочници: V-BRAKE PVC
    Заден менувач: POWER 6 БРЗИНИ INDEX
    Рачки за менувачи: POWER GRIP-SHIFT INDEX
    Забчаник: 6 БРЗИНИ 14-28T INDEX
    Ланец: 6 БРЗИНИ INDEX
    Средна осовина: СЕМИ ПАТРОН / 5 ДЕЛА
    Пренос: ЧЕЛИК 36T 140mm
    Педали: ДЕТСКИ PVC (9/16" НАВОЈ)
    Подпирач: ЧЕЛИК
    Гуми: 20x2.10

BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за BOOSTER 200 2022?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...