СВЕТЛО XC HL104

СВЕТЛО XC HL104
Бренд: Zefal
Достапност: На залиха
490 ден
Количина: Додади во кошничка
1 СВЕТЛА  ЈАКА ЛЕД ДИОДА

ЛЕСНО СЕ ВАДИ И МОНТИРА
ВОДООТПОРНА
КОРИСТИ БАТЕРИИ  3XAAA (LR-03)

Ве интересира нешто повеќе за СВЕТЛО XC HL104?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...