СВЕТЛО XC HL100

СВЕТЛО XC HL100
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
490 ден
Количина: Додади во кошничка
5 СУПЕР ЈАКИ ЛЕД ДИОДИ кои обезбедуваат сигурно и безбедно  урбано  возење

водоотпорнo
БАТЕРИИ 4xAAA(LR-03)

Ве интересира нешто повеќе за СВЕТЛО XC HL100?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...