FORCE детска корпа

FORCE детска корпа
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
390 ден
Количина: Додади во кошничка
Детска кошница на држачи со пластичен држач
должина: 120 mm x ширина: 190 mm x висина: 145 mm
максимално оптоварување: 1 кг
материјал: пластика
тежина: 186 г.

Ве интересира нешто повеќе за FORCE детска корпа?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...