FORCE грипови

FORCE грипови
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
Силиконски грипови со капачиња FORCE
апсорпција на шок, нелеплива
дебелина на зафатниот материјал: 5 мм
должина: 125 мм
материјал: 100% силикон
тежина од 1 пар: 95 g

Ве интересира нешто повеќе за FORCE грипови?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...