FORCE грипови

FORCE грипови
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
Силиконски грипови со капачиња FORCE
апсорпција на шок, нелеплива
зафат на надворешниот дијаметар: 31 мм
должина: 135 мм
материјал: гума - силикон
тежина од 1 пар: 31 g

Ве интересира нешто повеќе за FORCE грипови ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...