FORCE грипови со рогови

FORCE грипови со рогови
Достапност: На залиха
1.290 ден
Количина: Додади во кошничка
Гел грипови со рогови и капачиња
внатрешен дијаметар: 22,2 мм
висина на barend од оска до врвот: 75 mm
употребена должина на зафат: 102 mm
вкупна должина: 140 мм
тежина од 1 пар: 300 г.

Ве интересира нешто повеќе за FORCE грипови со рогови?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...