FORCE грипови со рогови

FORCE грипови со рогови
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
1.190 ден
Количина: Додади во кошничка
Гел грипови со рогови и капачиња
внатрешен дијаметар: 22,2 мм
должина од оска до врвот: 80 мм
вкупна должина: 113 мм
ширина: 140 мм
тежина од 1 пар: 276 g

Ве интересира нешто повеќе за FORCE грипови со рогови?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...