VP-BC73 68 x 122.5 / 68 x 113

VP-BC73 68 x 122.5 / 68 x 113
Достапност: На залиха
490 ден
Количина: Додади во кошничка
СРЕДНА ОСОВИНА  VP-BC73 68 x 122.5 И VP-BC73 68 x 113
КОЦКА ОСОВИНА
АЛУМИНИУМСКО  КУЌИШТЕ
ТЕЖИНА:280ГР

Ве интересира нешто повеќе за VP-BC73 68 x 122.5 / 68 x 113?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...