KENDA KWEST 28" надворешна

KENDA KWEST 28" надворешна
Бренд: KENDA
Достапност: На залиха
690 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Димензија: 622 x 32
                 622 x 28
                 622 x 25

Ве интересира нешто повеќе за KENDA KWEST 28" надворешна?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...