FORCE грипови ергономски

FORCE грипови ергономски
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
590 ден
Количина: Додади во кошничка
Гумени грипови со капачиња FORCE
ергономски облик
внатрешен дијаметар: 22,2 мм
должина: 135 мм
тежина од 1 пар: 166 g

Ве интересира нешто повеќе за FORCE грипови ергономски?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...