FORCE рогови

FORCE рогови
Бренд: FORCE
Достапност: На залиха
890 ден
Количина: Додади во кошничка
ергономски облик со гумена површина
должина од оска до врвот: 7,5 см
вкупна должина: 12 см
материјал: гума
тежина: 148 г.

Ве интересира нешто повеќе за FORCE рогови?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...