Polisport

Прикажи:
Подреди по:
..
3.390 ден

..
3.390 ден

..
890 ден

За обем на тркало 26", 27.5" и 29"..
1.190 ден

За тркало со обем 26" и 28"..
790 ден

Состав - ПВЦ Лесен за монтажа (tool free) Димензија на тркало: 28"..
890 ден

..
490 ден

Состав - ПВЦ Лесен за монтажа (tool free) Се монтира на рам и одговара за сите типови на велосипед..
390 ден

..
390 ден

44-48 cm 190g EN 1078..
1.390 ден

Детска кацига POLISPORT NEVER GROW UP XXS За обем на глава: 44-48 см (XXS) Материјал: ПВЦ / Ст..
1.390 ден

46-53 cm 220g EN 1078..
1.590 ден

Loading...
Loading...
Loading...