ПУМПА GIYO МИНИ

ПУМПА GIYO  МИНИ
Бренд: PLANETBIKE
Достапност: На залиха
990 ден
Количина: Додади во кошничка
  • МОДЕЛ: Giyo миниi GP-93
  • ТЕЛЕСКОПСКА ПУМПА
  • МАТЕРИЈАЛ: 6063 АЛУМИНИУМ
  • ВЕНТИЛ ДВОСТРАН  Presta / Schrader ( АУТО ВЕНТИЛ )
  • ПРИТИСОК: 8 БАРИ / 120 пси.
  • боја црно сива

Ве интересира нешто повеќе за ПУМПА GIYO МИНИ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...