POLAR BOHEMIJA 28" 6 БРЗИНИ

POLAR BOHEMIJA 28" 6 БРЗИНИ
Бренд: POLAR
Достапност: На залиха
16.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


* Димензија на Рам:


Количина: Додади во кошничка
POLAR BOHEMIJA 6S 28"
Големина на тркала/Број на брзини: 28"/ 6
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 28"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: PROMAX, Челик 80/22,2
Волан: ZOOM, Челик TR-2/EN-C 600mm
Грипови: TPR 130/120mm
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: VADER
Обрачи: BERETTA 28" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: MTB PVC-ALU
Кочници: PROMAX ALU В-Брејк
Заден менувач: SHIMANO RD-TZ500 GS
Шалтер: SHIMANO SL-TX30-6 THUMB SHIFTER PLUS
Заден забчаник: 6 брзини 14-28T INDEX
Ланец: KMC Z-30
Средна осовина: Семи Патрон
Погон: Челик 40T 165mm
Пренос: PVC
Подпирач: Челик
Гуми: 700х38С
Додатна опрема: Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник BIKE MARKET го задржува правото да ги менува спецификациите без претходно известување.

Ве интересира нешто повеќе за POLAR BOHEMIJA 28" 6 БРЗИНИ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...