ULTRA STORM 20

ULTRA STORM 20
Бренд: ULTRA
Достапност: На залиха
10.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
Стега за седло: Алуминумска со лост за брзо фиксирање
Брзини 6 брзини  SHIMANO
Шалтери SHIMANO SL-RS35-6
Пренос запчаник XH P013, црн  со еден запчаник
Заден менувач SHIMANO RD-TZ50 DATT
Ланец KMC
Заден запчаник
POWER, 6 брзини, 14-28Т
Фелни V-brake профил CROSSER X1, со 36 дупки и размер  406 x17мм,
Педали PVC,
Рачки а кочење PVC,.
В брејк PVC
Гуми TRAYAL 20х1.75

Ве интересира нешто повеќе за ULTRA STORM 20?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...