POLAR SHADOW 28"

POLAR SHADOW 28"
Бренд: POLAR
Достапност: По Нарачка
37.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
POLAR SHADOW
Големина на тркало/број на брзини: 28" / 27
Рам: ALUMINUM
Вилушка: ФИКСНА
Гарнитура: 1-1/8" A-HEAD ПОЛУ ИНТЕГРИРАНА
Стем: ALU A-HEAD L 90mm / XL 100mm OS 31.8mm
Волан: ALU 600mm FLAT
Грипови: ALU SINGLE LOCK 130mm
Кол за седло: ALU 27.2x350mm
Седло: P:LAB TREKKING MAN
Бандажи: BERETTA 28" DISC ALU ДУПЛОЅИДНИ 32H
Предна главина: SHIMANO HB-TX505 DISK 32H
Задна главина: SHIMANO FH-TX505-8 DISK 32H
Кочници: SHIMANO BL/BR-MT200 ХИДРАУЛИЧНИ
Преден менувач: SHIMANO ALTUS FD-M371
Заден менувач: SHIMANO ALTUS RD-M2000-SGS
Шалтери: SHIMANO ALTUS SL-M2000 3x9 RAPIDFIRE PLUS
Заден забчаник: SHIMANO CS-HG200-9 11-32T
Ланец: SHIMANO CN-HG53
Средна осовина: SHIMANO BB-UN26
Погон: SUNTOUR XCM-T418SQ 48x36x26 175mm
Педали: ПВЦ
Гуми: 700x35C

Ве интересира нешто повеќе за POLAR SHADOW 28"?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...