ALPINA BOHEMIJA 26" 6 БРЗИНИ

ALPINA BOHEMIJA 26" 6 БРЗИНИ
Бренд: ALPINA 2018
Достапност: На залиха
14.900 ден

Достапни опции


* Димензија на Рам:


* Димензија на Тркало:


Количина: Додади во кошничка
ALPINA BOHEMIJA 6S 26"
Големина на тркала/Број на брзини: 26"/ 6
Рам: HI TEN Челик
Вилушка: HI-TEN Челик фиксна 26"
Хедсет: Челик 1" Навој
Луле: PROMAX, Челик 80/22,2
Волан: ZOOM, Челик TR-2/EN-C 600mm
Грипови: TPR 130/120mm
Кол за седло: Челик 25,4x300mm
Седло: VADER
Обрачи: BERETTA 26" ALU Дупло ѕидни 36H
Предна главина: Челик 36H
Задна главина: Челик контра 36H
Рачки за кочници: MTB PVC-ALU
Кочници: PROMAX ALU В-Брејк
Заден менувач: SHIMANO RD-TZ500 GS
Шалтер: SHIMANO SL-TX30-6 THUMB SHIFTER PLUS
Заден забчаник: 6 брзини 14-28T INDEX
Ланец: KMC Z-30
Средна осовина: Семи Патрон
Погон: Челик 40T 165mm
Пренос: PVC
Подпирач: Челик
Гуми: PONELY 26x1.75
Додатна опрема: Калници, багажник, предно+задно светло, штитник за забчаник

Ве интересира нешто повеќе за ALPINA BOHEMIJA 26" 6 БРЗИНИ?


Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:
Loading...
Loading...
Loading...